Wyścigi konne – dla ludzi ze stali

Wyścigi konne są jednym ze sposobów, aby zarabiać pieniądze na torze, ale mówiąc z własnego doświadczenia to jest tylko dla osób, które mają wielki i szybki umysł w matematyce, nerwy ze stali i doskonałe wyczucie czasu. Ale każdego dnia, na całym świecie, są ludzie, którzy ściśle wszystko przeliczają i orientują się,a niektórzy z nich robią ogromne zyski na bazie wyścigów konnych.

Trzeba tutaj opracowania pewnych systemów – metody planszowe są atrakcyjne, ponieważ nie wymagają one żadnego przygotowania ani strasznej znajomości ras. Po prostu stoisz lub siedzisz i oglądasz tor, dokonując pewnych obliczeń w głowie lub za pomocą komputera podręcznego lub kalkulatora a zakład, zazwyczaj wprowadzasz tuż przed wyścigiem – to doskonały czas.

Kolejny system opiera się na porównaniach. Pożerające liczby kursów i wypłat na wielu torach wykazały, że długoterminowy zysk może jedynie pochodzić z zakładów na koniach, których kursy są w czasie ustawione na pewną kwotę powyżej lub poniżej linii, jaka była ustalona rano.

Na przykład, wszystkie konie rano z kursem 01/04 do 01/08 będą przez daną osobę obserwowane i jeden z kursem na poziomie pomaturalnym w tym kontekście to może być dobry zakład. To może być rzeczywiście dobry zakład na podstawie danych historycznych. To zależy od tego, jakie występują tendencje zakładów na tym torze. Koń w tym przykładzie będzie nazywany „mocnym”.

Z tego samego powodu, wykorzystanie koni w 4-1 do 8-1 kursów waha się znowu, koń będzie musiał znaleźć się na co najmniej 50% powyżej kursów linii porannych – i to może być dobry zakład,. Istnieje kilka odmian tego układu i oczywiście to zależy od trendów panujących na torze, na jakim grasz i każdy z nich może być inny. Jest możliwe liczyć na zyski w długiej perspektywie, ale ponieważ trendy mogą ulec zmianie i nie są zaangażowane w nie inne zmienne, nie ma gwarancji, że to, co sprawdziło się w przeszłości będzie się sprawdzać ponownie.

Najbardziej spójne systemy wyścigów konnych to mieć podstawy i zrozumieć podstawy. Wtedy faktycznie można liczyć na jakieś porządne finansowe korzyści z wyścigów konnych. Bez podstawy reszta nie ma nic dobrego. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak to zrobić porządnie powinieneś też korzystać z doświadczenia zdobytego przez innych, jeśli jeszcze nie możesz cieszyć się ze swojego własnego. W sieci internetowej również na pewno znajdziesz sporo pomocnych informacji, dzięki którym kto wie być może uda ci się opracować swój własny system wygranych. Zatem powodzenia o obstawiaj konie rozsądnie!

Dodaj komentarz